01 / 01

HAKKIMIZDA

MAVİ IŞIK & MİNİATUREART

ŞİRKETİMİZ

Türkiye’de kurulan ilk mimari maket firmalarından birisi olan Mavi Işık, 2013 yılı itibariyle girdiği değişim sürecinde ürün gamına eklediği; 3D Mimari Simülasyon, 2D / 3D Mimari Animasyon, Perspektif, 360 Sanal Tur, Mimari Fotoğrafçılık gibi alanlarda öncü hizmetler sunmaya başlamıştır. Maket teknolojisinde aydınlatma otomasyon, mekanik otomasyon, sesle kumanda özelliklerini barındırabilen ürünleriyle başta inşaat sektörüne hizmet vermiştir.Birçok alanda, sınırsız boyutta 3D orjinal kalıp tasarım ile hayata geçirilmiş, alanında en gerçekçi, detaylı ve dayanıklı maketleri müşterilerine sunmaktadır

TARİHÇE

Mavi Işık, 2003 yılından bu yana başta inşaat sektörü olmak üzere, birçok alanda projelendirilen tasarımları dijital ortama iki ve üç boyutlu aktarmış, gerek son kullanıcıya, gerekse tasarımcıya daha gerçekçi ve aslına uygun bir kalite sunmuştur. Halen Iso9001:2000 Quality Management System belgesine sahip olan ilk ve tek mimari maket kuruluşu olma özelliğini taşıyan “Mavi Işık”, hizmet verdiği alanda birçok ilki başarmış, sektörün gelişmesine katkı sağlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında üretilen sayısız projeye imzasını atmış bir firma olarak yeni ar-ge birimiyle her geçen gün, yeni teknolojileri, Türkiye’ de ilk kez gerçekleştirilecek olan hizmetleri, en iyi kalitede son kullanıcıya sunma prensibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

HEDEFİMİZ

Yıllar içerisinde kendini her zaman yenilemiş ve hala yenileyen bir firma olarak ilk önce hedefimiz, dünya da bir numara olabilmek. Bu büyük hedefimize ulaşabilmek için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da titiz, itinalı ve yenilikçi çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

MAKET YAPILANÜLKELER

ABD

AFGANİSTAN

BREZİLYA

IRAK

KAZAKİSTAN

RUSYA

ÇİN

CEZAYİR

AZERBAYCAN

SURİYE

LİBYA

KOSOVA

SUUDİ ARABİSTAN

TÜRKMENİSTAN

ÜRDÜN

SUDAN

ROMANYA

DUBAİ

UKRAYNA

AVUSTRALYA

KKTC

POLONYA

Bize Ulaşın

contacts
+90 216 481 81 13
+90 216 481 55 92
maketmaviisik@gmail.com
Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi Betül Sokak No:5 A ÇEKMEKÖY - İSTANBUL
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© go.arch 2019. All rights reserved